MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 6476362
nr 647 6362
Matsalsbord
Med utdragsskivor, 60-tal, Teak, längd: 125, djup: 80, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2010
kl 19:31:31
5/7 11:36:14
5/7 15:33:57